Wersalki

Wersalki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących klasykę i wygodę. Tradycyjne wersalki łączą w sobie miejsce do nocnego wypoczynku i są świetnym miejscem również do spędzania czasu w ciągu dnia. Wersalki, które produkujemy są zrobione na sprężynach bonell lub piance tapicerskiej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowoczesne wersalki, stworzone z myślą o klientach ceniących sobie połączenie klasyki z innowacją. Wersalka typu finka i łódka to meble, które nigdy nie wyjdą z mody a zestawienie wzorzystych materiałów sprawi, że każda osoba będzie się cieszyć wyjątkowym meblem. 

Dzięki szerokiej gamie materiałów możecie Państwo stworzyć wersalkę idealną do pokoju dziecięcego, młodzieżowego bądź klasyczną w stonowanych barwach.

Wersalki posiadają pojemnik na pościel, który pomieści wszelkie potrzebne rzeczy.

Jeśli życzą sobie Państwo otapicerowanie tkaniną także tyłu wersalki - bardzo prosimy zaznaczyć to w mailu przy składaniu zamówienia. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Standardowo tył wersalki nie jest otapicerowany tą samą tkaniną co wersalka, tylko podbitką. Należy o tym pamiętać na przykład w sytuacji, gdy wersalka ma stać w pomieszczeniu daleko od ściany.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów