Kanapy

Kanapy tapicerowane z funkcją spania to praktyczny mebel, gdy w pomieszczeniu miejsce jest ograniczone, a także, aby ożywić nieco wnętrze salonu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kanapy rozkładane zrobione na sprężynach bonell, falistych lub na piance tapicerskiej wysokiej jakości. Produkujemy sofy dwuosobowe, trzyosobowe i dużo większe, według życzeń. Dzięki szerokiemu wachlarzowi materiałów możecie Państwo stworzyć zarówno kanapę dziecięcą, młodzieżową jak i idealnie pasującą do salonu.

Kanapy tapicerowane z naszej oferty posiadają różnego rodzaju poduszki lub ruchome zagłówki. Boki każdej sofy z naszej oferty mogą zostać urozmaicone półkami "wtopionymi" w bok, pufkami wsuwanymi, barkiem, płaskim schowkiem na gazety itp. - za dodatkową opłatą.

Sofy rozkładane posiadają pojemnik na pościel, co jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych pomieszczeń. 

Jeśli życzą sobie Państwo otapicerowanie tkaniną także tyłu kanapy typu "wyjazd" - bardzo prosimy zaznaczyć to w mailu przy składaniu zamówienia. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Standardowo tył kanapy nie jest otapicerowany tą samą tkaniną co kanapa, tylko podbitką. Należy o tym pamiętać na przykład w sytuacji, gdy kanapa ma stać w pomieszczeniu daleko od ściany. Kanapa z rozkładaniem DL ma standardowo obicie tyłu tkaniną.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów