Narożniki

Narożniki rozkładane (kanapy narożne) to praktyczne meble, łączące w sobie funkcję fotela, sofy oraz miejsca do nocnego wypoczynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno narożniki tapicerowane do małego jak i dużego salonu, lewo lub prawostronne, uniwersalne  oraz w kształtach litery U. Posiadamy zarówno narożniki tapicerowane nowoczesne jak i klasyczne w wytrzymałych tkaninach, również tkaninach plamoodpornych z wygodnym wkładem ze sprężyn falistych, bonellowych oraz pianki tapicerskiej o podwyższonej twardości.

Niektóre narożniki tapicerowane z naszej oferty posiadają regulowane zagłówkiMogą być to zagłówki regulowane aż w 7-miu stopniach lub regulowane ku górze według uznania (tzw. samochodowe).

Wykonujemy narożniki z pojemnikami na pościel lub bez pojemników, rozkładane lub nie, z różnego rodzaju poduszkami lub zagłówkami.

Jeśli życzą sobie Państwo otapicerowanie tkaniną także tyłu narożnika - bardzo prosimy zaznaczyć to w mailu przy składaniu zamówienia. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Standardowo tył narożnika nie jest otapicerowany tą samą tkaniną co narożnik, tylko podbitką. Należy o tym pamiętać na przykład w sytuacji, gdy narożnik ma stać w pomieszczeniu daleko od ściany.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 42 elementów