Materac Prestige LUX dla dwojga Zobacz większe

Materac Prestige LUX dla dwojga

 • materac kieszeniowy przeznaczony dla par o mocno zróżnicowanej wadze
 • warstwa pianki termoelastycznej
 • system cyrkulacji powietrza "STUDIO-M"
 • 9-cio strefowa sprężyna kieszeniowa
 • warstwa pianki materacowej
 • latex
 • dwustronny

Cena: 954 zł

długość: 200 cm
szerokość: 80 cm
wysokość: 23 cm

Więcej informacji

 • materac przeznaczony dla par o mocno zróżnicowanej wadze

 • inne strefy dla osoby lżejszej oraz inne strefy dla osoby cięższej

 • zastosowano system cyrkulacji powietrza “STUDIO-M”

 • jedna strona średnio miękka charakteryzuje się zestawieniem lateksu z wysokojakościową pianką materacową

 • warstwa lateksu zapewnia optymalne podparcie, dzięki czemu materac dostosowuje się do anatomicznej budowy ciała

 • warstwa lateksu jest naturalnie higieniczna i antybakteryjna, dzięki czemu nie rozmnażają się roztocza

 • kolejna warstwa wysokojakościowej pianki materacowej z mikroszczelinami zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wg. systemu”STUDIO-M”

 • druga strona miękka powstała poprzez zastosowanie termoelastycznej pianki typu Visco w połączeniu 
  z wysokojakościową pianką materacową

 • warstwa termoelastycznej pianki typu Visco posiada karbowaną powierzchnię, która wpływa korzystnie na poprawę komfortu snu

 • kolejna warstwa specjalnej pianki materacowej z mikroszczelinami wspomaga działanie systemu cyrkulacji powietrza “STUDIO-M”

 • pokrowiec SILVER - pokrowiec antyalergiczny, obustronnie pikowany na podkładzie z włókna puszystego, które hamuje tworzenie się roztoczy. Dzianina o składzie 100% poliester nadaje właściwości wentylacyjne, również zastosowanie specjalnych pasów wentylacyjnych pozwala na lepsze wentylowanie wnętrza materaca. Specjalny system pikowania tworzy 9 stref twardości, dodatkowo wspomagając działanie sprężyny kieszeniowej

Cennik na pozostałe wymiary:

80 x 200 cm - 954 zł

90 x 200 cm - 1 024 zł

100 x 200 cm - 1 179 zł

120 x 200 cm - 1 352 zł

140 x 200 cm - 1 495 zł

160 x 200 cm - 1 720 zł

180 x 200 cm - 1 881 zł

200 x 200 cm - 2 042 zł

Materiały

Pianka termoelastyczna - VISCO

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę, w miejscach kontaktu 
z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

Sprężyna kieszeniowa

Sprężyna kieszeniowa - największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie  takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Latex

LATEX - Lateks bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się 
z lepszym nastrojem oraz, co ważne, w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii , zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy.System kanalików znajdujący się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne.

Cyrkulacja powietrza

Cyrkulacja powietrza- opatentowany system cyrkulacji powietrza „Studio M”. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca. 

9 stref twardości

9 stref twardości- wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości.  9 – strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Również materace piankowe posiadają konturowe nacięcia tworzące 9 stref twardości.

Pianka materacowa

Pianka materacowa - jest to pianka poliuretanowa odporna na odkształcenia i naciski. Materace z pianki mają jednolitą budowę 
i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Materac dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można materac odwrócić na stronę twardą lub stronę miękką. 

Produkty powiązane

Zapytaj o produkt