Materac Prestige Exclusive Zobacz większe

Materac Prestige Exclusive

 • materac najwyższej klasy w kategorii materacy kieszeniowych
 • warstwa pianki termoelastycznej VISCO
 • warstwa pianki wysokoelastycznej
 • system cyrkulacji powietrza "STUDIO-M"
 • 9-cio strefowa sprężyna kieszeniowa
 • warstwa pianki materacowej
 • wełna
 • kokos
 • dwustronny lato-zima

Cena: 1 376 zł

długość: 200 cm
szerokość: 80 cm
wysokość: 24 cm

Więcej informacji

 • materac skierowany dla bardzo wymagających klientów
 • materac oparty na 9-cio strefowej sprężynie kieszeniowej

 • wyposażony w system cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”

 • jedna strona średnio twarda pokryta wełną, charakteryzuje się zestawieniem pianki termoelastycznej oraz wysokoelastycznej pianki materacowej

 • pianka  termoelastyczna posiada karbowaną powierzchnię, która doskonale wpływa na krążenie krwi i dopasowuje się do sylwetki pod wpływem temperatury ciała

 • kolejna warstwa to pianka wysokoelastyczna z unikalnymi konturowymi nacięciami, które  w połączeniu z 9-cio strefową sprężyną kieszeniową tworzą  “system podwójnego strefowania”

 • druga strona twarda powstała poprzez zastosowanie wysokogatunkowej pianki materacowej o karbowanej powierzchni, dodatkowo utwardzona warstwą naturalnego kokosu

 • mata  kokosowa utwardza materac, przy jednoczesnym zachowaniu jego elastyczności zapewnia dobrą wentylację, pochłania wilgoć z otoczenia

 • naturalny produkt o antyalergicznych właściwościach

 • pokrowiec GOLD - pokrowiec, w którym zastosowaliśmy wysokojakościową tkaninę żakardową z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Pokrowiec Gold jest pokrowcem z serii lato-zima. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie z włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca z owczą wełną ogrzewa ciało w chłodne dni, tworząc zimową stronę materaca. Pasy wentylacyjne pozwalają na utrzymanie wnętrza materaca w nienagannej czystości.

Cennik na pozostałe wymiary:

80 x 200 cm - 1 376 zł

90 x 200 cm - 1 484 zł

100 x 200 cm - 1 614 zł

120 x 200 cm - 1 865 zł

140 x 200 cm - 2 082 zł

160 x 200 cm - 2 320 zł

180 x 200 cm - 2 557 zł

200 x 200 cm - 2 794 zł

Materiały

Pianka termoelastyczna - VISCO

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę, w miejscach kontaktu 
z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

Sprężyna kieszeniowa

Sprężyna kieszeniowa - największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie  takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.

Cyrkulacja powietrza

Cyrkulacja powietrza- opatentowany system cyrkulacji powietrza „Studio M”. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca. 

9 stref twardości

9 stref twardości- wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości.  9 – strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Również materace piankowe posiadają konturowe nacięcia tworzące 9 stref twardości.

Pianka materacowa

Pianka materacowa - jest to pianka poliuretanowa odporna na odkształcenia i naciski. Materace z pianki mają jednolitą budowę 
i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Wełna

WEŁNA - Dzięki swojej strukturze utrzymuje stałą temperaturę, pobudzając tym samym krążenie krwi. Odpowiednia wentylacja w czasie snu wpływa na właściwe dotlenienie organizmu. Zastosowana w pokrowcach tworzy zimową stronę materaca. 

Kokos

KOKOS - mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie 
i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Mata 
z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.

Lato

Lato - strona letnia materaca stworzona poprzez zastosowanie warstwy kokosu, która zapewnia lepszą wentylację wpływając korzystnie na nasze ciało w upalne dni. Dodatkową letnią stronę materaca tworzy również pokrowiec przepikowany na podkładzie włókna puszystego.  Ta strona materaca sprawia przez to wrażenie bardziej chłodnej, przewiewnej.

Zima

Zima - zimowa strona materaca powstała poprzez zastosowanie termoelastycznej pianki VISCO, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do sylwetki ogrzewając ciało w chłodne dni. Również dodatkowa warstwa wełny w pokrowcu ogrzewa ciało w chłodne dni.  

Materac dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można materac odwrócić na stronę twardą lub stronę miękką. 

Produkty powiązane

Zapytaj o produkt