Materac Latex Normal Zobacz większe

Materac Latex Normal

 • system cyrkulacji powietrza "STUDIO-M"
 • 9-cio strefowa sprężyna kieszeniowa
 • warstwa karbowanej pianki materacowej
 • latex
 • kokos
 • dwustronny

Cena: 688 zł

długość: 200 cm
szerokość: 80 cm
wysokość: 18 cm

Więcej informacji

 • materac na bazie sprężyny kieszeniowej 9-cio strefowej oraz kompozycji lateksu z wysokogatunkową pianką materacową karbowaną dodatkowo wyposażony w system cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”

 • jedna  strona średnio miękka powstała dzięki zastosowaniu warstwy naturalnego lateksu, który zapewnia doskonały komfort niezależnie w jakiej pozycji śpimy

 • dodatkowo między lateksem a sprężyną zastosowano specjalną przekładkę materacową

 • druga  strona  średnio miękka oparta na połączeniu  sprężyn z pianką materacową wysokogatunkową karbowaną

 • powierzchnia karbowana korzystnie wpływa na nasz komfort snu  poprawiając krążenie krwi

 • między sprężyną a pianką znajduje się dodatkowa warstwa specjalnej przekładki materacowej która tworzy formę seperacji między blatami

 • pokrowiec BROWN - 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Cennik na pozostałe wymiary:

80 x 200 cm - 688 zł

90 x 200 cm - 742 zł

100 x 200 cm - 862 zł

120 x 200 cm - 999 zł

140 x 200 cm - 1 107 zł

160 x 200 cm - 1 281 zł

180 x 200 cm - 1 405 zł

200 x 200 cm - 1 467 zł

Materiały

Latex

LATEX - Lateks bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się 
z lepszym nastrojem oraz, co ważne, w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii , zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy.System kanalików znajdujący się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne.

Sprężyna kieszeniowa

Sprężyna kieszeniowa - największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie  takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Cyrkulacja powietrza

Cyrkulacja powietrza- opatentowany system cyrkulacji powietrza „Studio M”. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca. 

9 stref twardości

9 stref twardości- wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości.  9 – strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Również materace piankowe posiadają konturowe nacięcia tworzące 9 stref twardości.

Pianka materacowa

Pianka materacowa - jest to pianka poliuretanowa odporna na odkształcenia i naciski. Materace z pianki mają jednolitą budowę 
i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Kokos

KOKOS - mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie 
i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Mata 
z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.

Materac dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można materac odwrócić na stronę twardą lub stronę miękką. 

Produkty powiązane

Zapytaj o produkt