Materac Latex Standard Zobacz większe

Materac Latex Standard

 • system cyrkulacji powietrza "STUDIO-M"
 • 9-cio strefowa sprężyna kieszeniowa
 • warstwa pianki materacowej
 • latex
 • kokos
 • dwustronny lato-zima

Cena: 898 zł

długość: 200 cm
szerokość: 80 cm
wysokość: 19 cm

Więcej informacji

 • materac na bazie sprężyny kieszeniowej 9-cio strefowej. Został ulepszony przez zastosowanie systemu cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”

 • jedna  strona średnio miękka dzięki zastosowaniu warstwy lateksu, który zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa
 • między sprężyną a lateksem zastosowaliśmy specjalną przekładkę materacową, która tworzy formę seperacji między sprężyną a lateksem (takie zestawienie polecamy jako stronę na zimę)

 • druga  strona średnio twarda powstała przez zastosowanie warstwy naturalnego kokosu pod, którym znajduje się dodatkowa warstwa specjalnej przekładki materacowej, która tworzy formę seperacji między sprężyną a kokosem (takie zastawienie polecamy jako stronę letnią)

 • pokrowiec BROWN - 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Cennik na pozostałe wymiary:

80 x 200 cm - 898 zł

90 x 200 cm - 971 zł

100 x 200 cm - 1 126 zł

120 x 200 cm - 1 307 zł

140 x 200 cm - 1 452 zł

160 x 200 cm - 1 678 zł

180 x 200 cm - 1 844 zł

200 x 200 cm - 1 921 zł

Materiały

Latex

LATEX - Lateks bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się 
z lepszym nastrojem oraz, co ważne, w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii , zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy.System kanalików znajdujący się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne.

Sprężyna kieszeniowa

Sprężyna kieszeniowa - największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie  takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Cyrkulacja powietrza

Cyrkulacja powietrza- opatentowany system cyrkulacji powietrza „Studio M”. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca. 

9 stref twardości

9 stref twardości- wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości.  9 – strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Również materace piankowe posiadają konturowe nacięcia tworzące 9 stref twardości.

Pianka materacowa

Pianka materacowa - jest to pianka poliuretanowa odporna na odkształcenia i naciski. Materace z pianki mają jednolitą budowę 
i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Kokos

KOKOS - mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie 
i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Mata 
z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.

Lato

Lato - strona letnia materaca stworzona poprzez zastosowanie warstwy kokosu, która zapewnia lepszą wentylację wpływając korzystnie na nasze ciało w upalne dni. Dodatkową letnią stronę materaca tworzy również pokrowiec przepikowany na podkładzie włókna puszystego.  Ta strona materaca sprawia przez to wrażenie bardziej chłodnej, przewiewnej.

Materac dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można materac odwrócić na stronę twardą lub stronę miękką. 

Produkty powiązane

Zapytaj o produkt