Materac Satisfaction Typical Zobacz większe

Materac Satisfaction Typical (piankowy)

 • materac piankowy
 • warstwa wysokoelastycznej pianki materacowej
 • system cyrkulacji powietrza 
 • 9 stref twardości
 • dwustronny 

Cena: 552 zł

długość: 200 cm
szerokość: 80 cm
wysokość: 15 cm

Więcej informacji

 • dwustronny, 9-cio strefowy materac piankowy
 • strefy twardości korzystnie wpływają na nasze ciało i pozwalają kręgosłupowi na zachowanie naturalnego ułożenia w czasie snu
 • materac doskonale nadaje się do stelaży regulowanych
 • jedna strona średnio miękka wykonana jest z wysokoelastycznej pianki materacowej z poprzecznymi nacięciami tworzącymi 9 stref twardości materaca
 • druga strona średnio miękka wykonana jest z wysokoelastycznej pianki materacowej z poprzecznymi nacięciami tworzącymi 9 stref twardości materaca.
 • pokrowiec Silver z wysokogatunkowej tkaniny żakardowej, antyalergiczny obustronnie pikowany 9 stref wspomaga działanie sprężyn kieszeniowych, na podkładzie włókna puszystego, które uniemożliwia  rozwój roztoczy i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Zastosowanie pasów wentylacyjnych pozwala na doskonałą cyrkulacje powietrza. Dodatkowe boczne uchwyty umożliwiają nam  komfortowe przenoszenie lub obracanie materaca

Cennik na pozostałe wymiary:

80 x 200 cm - 552 zł

90 x 200 cm - 596 zł

100 x 200 cm - 700 zł

120 x 200 cm - 807 zł

140 x 200 cm - 893 zł

160 x 200 cm - 1 042 zł

180 x 200 cm - 1 131 zł

200 x 200 cm - 1 219 zł

Materiały

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.

Cyrkulacja powietrza

Cyrkulacja powietrza- opatentowany system cyrkulacji powietrza „Studio M”. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca. 

9 stref twardości

9 stref twardości- wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości.  9 – strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Również materace piankowe posiadają konturowe nacięcia tworzące 9 stref twardości.

Pianka materacowa

Pianka materacowa - jest to pianka poliuretanowa odporna na odkształcenia i naciski. Materace z pianki mają jednolitą budowę 
i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Materac dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można materac odwrócić na stronę twardą lub stronę miękką. 

Produkty powiązane

Zapytaj o produkt