Materac Satisfaction Exclusive Zobacz większe

Materac Satisfaction Exclusive (piankowy)

 • materac najwyższej klasy w kategorii materacy piankowych
 • warstwa pianki teramoelastycznej VISCO
 • warstwa pianki wysokoelastycznej
 • system cyrkulacji powietrza "STUDIO-M"
 • 9 stref twardości
 • wełna
 • warstwa pianki materacowej
 • dwustronny lato-zima

Cena: 1 313 zł

długość: 200 cm
szerokość: 80 cm
wysokość: 26 cm

Więcej informacji

 • dwustronny materac piankowy dla najbardziej wymagających
 • dzięki nacięciom stworzyliśmy piankowy materac z 9-cioma strefami twardości, które są dodatkowo wspomagane poprzez odpowiedni dobór wysokogatunkowej pianki, która tworzy rdzeń materaca
 • specjalne nacięcia konturowe w materacu pozwoliły na zastosowanie opatentowanego systemu cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”
 • materac jest zwieńczeniem wieloletnich badań w temacie materacy piankowych
 • jedna strona średnio twarda to warstwa pianki termoelastycznej, w której konturowe nacięcia tworzą 9 stref twardości
 • pianka termoelastyczna pod wpływem temperatury idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała
 • materac automatycznie wraca do swojego pierwotnego kształtu  wówczas gdy nie jest używany (takie zestawienie komponentów polecamy jako stronę letnią)
 • druga strona twarda stworzona została poprzez zastosowanie wysokoelastycznej pianki materacowej z nacięciami konturowymi tworzącymi 9 stref twardości
 • rdzeń materaca został specjalnie dobrany i opracowany tak by zoptymalizować komfort snu poprzez zastosowanie wysokoelastycznej pianki materacowej, w której dodatkowe nacięcia wspomagają działanie 9-ciu stref twardości (takie zestawienie polecane jest jako strona zimowa)
 • pokrowiec GOLD - pokrowiec w którym została zastosowana wysokogatunkowa tkanina żakardowa z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z serii zima - lato. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie  włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca tworzy stronę zimową. Pasy wentylacyjne  umożliwiają prawidłową cyrkulacje powietrza, która doskonale współgra z systemem STUDIO-M, a dodatkowe komfortowe uchwyty są wygodą w przenoszeniu czy przewracaniu materaca

Cennik na pozostałe wymiary:

80 x 200 cm - 1 313 zł

90 x 200 cm - 1 430 zł

100 x 200 cm - 1 607 zł

120 x 200 cm - 1 855 zł

140 x 200 cm - 2 089 zł

160 x 200 cm - 2 383 zł

180 x 200 cm - 2 617 zł

200 x 200 cm - 2 850 zł

Materiały

Pianka termoelastyczna - VISCO

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę, w miejscach kontaktu 
z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.

Cyrkulacja powietrza

Cyrkulacja powietrza- opatentowany system cyrkulacji powietrza „Studio M”. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca. 

9 stref twardości

9 stref twardości- wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości.  9 – strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Również materace piankowe posiadają konturowe nacięcia tworzące 9 stref twardości.

Pianka materacowa

Pianka materacowa - jest to pianka poliuretanowa odporna na odkształcenia i naciski. Materace z pianki mają jednolitą budowę 
i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Wełna

WEŁNA - Dzięki swojej strukturze utrzymuje stałą temperaturę, pobudzając tym samym krążenie krwi. Odpowiednia wentylacja w czasie snu wpływa na właściwe dotlenienie organizmu. Zastosowana w pokrowcach tworzy zimową stronę materaca. 

Lato

Lato - strona letnia materaca stworzona poprzez zastosowanie warstwy kokosu, która zapewnia lepszą wentylację wpływając korzystnie na nasze ciało w upalne dni. Dodatkową letnią stronę materaca tworzy również pokrowiec przepikowany na podkładzie włókna puszystego.  Ta strona materaca sprawia przez to wrażenie bardziej chłodnej, przewiewnej.

Zima

Zima - zimowa strona materaca powstała poprzez zastosowanie termoelastycznej pianki VISCO, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do sylwetki ogrzewając ciało w chłodne dni. Również dodatkowa warstwa wełny w pokrowcu ogrzewa ciało w chłodne dni.  

Materac dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można materac odwrócić na stronę twardą lub stronę miękką. 

Produkty powiązane

Zapytaj o produkt